Buyers 4 Hole Mount Heavy Pintle hook hayman reese Adapter
Make 4 interest-free payments of $24.75 fortnightly and receive your order now.
In StockAdapter To Converts Pintle Hook To Hayman Reese
MAKE: Buyers
MODEL: BPC PM84
DETAILS: Adapts a pintle hook hitch to a Hayman Reese 4 Hole Mount Heavy
CAPACITY: Up to 1814Kg
MOUNTING: Vehicle Side
***Please note that pin is not included.
(NET-BPCPM84)
| SKU | NET-BPCPM84 |
| Brand | Buyers |
| Shipping Weight | 6.8000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.007280000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Netfind Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
Buyers 8 Hole Mount Pintle hook hayman reese Adapter
$172.10
Make 4 interest-free payments of $43.02 fortnightly and receive your order now.
More From This Category
Holland Pintle Hook 30T Tow Hitch 76mm Truck Trailer
$545.00
Make 4 interest-free payments of $136.25 fortnightly and receive your order now.
Tow Hitch Holland Pintle 45T 6 BOLT Truck Trailer PH310
$1,230.00
Make 4 interest-free payments of $307.50 fortnightly and receive your order now.
R15 Rigid Mounted Pintle Hook 15 Tonne Wallace Forge 2056113
$356.40
Make 4 interest-free payments of $89.10 fortnightly and receive your order now.
40 Ton Offset Pintle Hook 4-Hole Pattern, ringfeder interchange
$1,249.00
Make 4 interest-free payments of $312.25 fortnightly and receive your order now.
Pintle Hook 8T Dual Combination With 3.5T Ball
$284.13
Make 4 interest-free payments of $71.03 fortnightly and receive your order now.
Pintle Hook 50 Ton Pintle Hook, 6-Hole Pattern
$1,899.00
Make 4 interest-free payments of $474.75 fortnightly and receive your order now.
45Tonne 6 BOLT Tow Hitch Holland Pintle Truck Trailer
$1,230.00
Make 4 interest-free payments of $307.50 fortnightly and receive your order now.
Tow Hitch Pintle Hook 8T dual Truck Trailer
$284.13
Make 4 interest-free payments of $71.03 fortnightly and receive your order now.
More info