Drawbar Pivot Arm Attachment To Suit Dog Trailer- Weld On (Pair)
Make 4 interest-free payments of $74.75 fortnightly and receive your order now.
In StockDrawbar Pivot Arm Attachment To Suit Dog Trailer- Weld On (Pair)
MAKE: ABS
MODEL: TQA-SP27
FEATURES
-
Weld on.
-
Quality formed steel.
-
Used on many dog trailers.
-
Sold as a pair.
-
We also sell the drawbar side attachments and pins and bushes to suit in our eBay store.
(ABT-SP27)
| SKU | ABT-SP27 |
| Brand | TQA |
| Shipping Weight | 40.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.064000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Netfind Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
Vermin Proof Spray Suppressant – 'h' Clip Aluminium x 10
$33.44
Make 4 interest-free payments of $8.36 fortnightly and receive your order now.
Spray Suppressant – 'h' Clip Aluminium x 10 to suit Truck and Trailer
$33.44
Make 4 interest-free payments of $8.36 fortnightly and receive your order now.
Spray Suppressant – 'h' Clip Steel x 10 to suit Truck and Trailer
$15.84
Make 4 interest-free payments of $3.96 fortnightly and receive your order now.
More From This Category
Drawbar Hanger Trailer Side Attachment To Suit Dog Trailer- Weld On (Pair)
$276.00
Make 4 interest-free payments of $69.00 fortnightly and receive your order now.
Drawbar Hanger Trailer Side Attachment To Suit Dog Trailer- Weld On (Single)
$161.00
Make 4 interest-free payments of $40.25 fortnightly and receive your order now.
Drawbar Pivot Arm Attachment To Suit Dog Trailer- Weld On (Single)
$172.50
Make 4 interest-free payments of $43.12 fortnightly and receive your order now.
More info