Mine Service Vehicle Tool box – STEEL 5 drawer MSV1750SF 1750Lx900Hx600D
More info.
Sold Out
Calculate Shipping
Free pick-up from store
Mine Service Vehicle Tool box –
STEEL MSV1750SF 5 drawer 1750L x 900H x 600D (mm)
MATERIAL:  Powdercoated Steel (White)
MATERIAL THICKNESS:  1.5mm
LENGTH:  1750mm
HEIGHT:  900mm (including RHS bottom mounting reinforcement)
DEPTH:  600mm