Pogo Stick Connection - 40'' Chrome Plated with 3'' Spring To Suit Truck Trailer
Make 4 interest-free payments of $23.99 fortnightly and receive your order now.
In StockPogo Stick To Suit Truck Trailer Connection - 40'' Chrome Plated with 3'' Spring
Make: ABS
Details:
Part Number: 10377CP
- Chrome plated, 16 gauge tubing construction
- Heavy duty 0.331 spring wire
- Welded at spring and base plate to eliminate separation
- Popular 3'' welded steel ring features
(ABT-10377CP)
| SKU | ABT-10377CP |
| Brand | TQA |
| Shipping Weight | 12.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Netfind Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
We Also Recommend
Manual Slack Adjuster BPW Style 6 Hole 10 Spline
$101.37
Make 4 interest-free payments of $25.34 fortnightly and receive your order now.
Hydraulic Powerpack 12 Volt Double Acting 8 Litre Including Pendant Control. Made in Turkey
$499.00
Make 4 interest-free payments of $124.75 fortnightly and receive your order now.
1 Axle Semi Trailer Retrofit Trailer Brake Kit Control System ADR Approved
$795.80
Make 4 interest-free payments of $198.95 fortnightly and receive your order now.
Others Also Bought
ABS/EBS Sensor Cable Extension 1 metre Truck Trailer
$66.41
Make 4 interest-free payments of $16.60 fortnightly and receive your order now.
Turntable Ball Bearing Slewing Rings KLK 750 L Series - 750mm Max Diameter
$788.55
Make 4 interest-free payments of $197.14 fortnightly and receive your order now.
Tow bar to suit Pintle Hook Medium to 15,000kg includes bolt kit Tow Bar BT1350H
$2,858.46
Make 4 interest-free payments of $714.62 fortnightly and receive your order now.
More info