Brake Shoes 4151gp Quick Release To Suit Truck Trailer
Make 4 interest-free payments of $71.60 fortnightly and receive your order now.
In StockRoadpro "4515gp" quick release brake shoes and hardware kits.
- Sold Brand New in complete axle kits.
- Includes the following.
- 2 x pairs of lining's ( 4515gp ")
- 2 x hardware kits complete.
- Drums are not included in the above pricing however they are available on request.
- Price would be adjusted for local pickup and or large quantities.
(TRT-22-9002-PAIR)
| SKU | TRT-22-9002-PAIR |
| Brand | Truck Mate |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Netfind Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
Towbar Chain Sets- 13mm System - 860mm long BK13-L20
$166.40
Make 4 interest-free payments of $41.60 fortnightly and receive your order now.
Truck Trailer Body Hardware Rear Pivot Kit 1.5" (38mm) Bush type BK005A
$527.56
Make 4 interest-free payments of $131.89 fortnightly and receive your order now.
Bartlett Saftety Chain Attachment Kits - Chain Set 670mm long, 19mm Grade T800 Chain - T800/19-11
$334.08
Make 4 interest-free payments of $83.52 fortnightly and receive your order now.
More From This Category
Brake Shoes Quick Release For Truck Trailer
$351.90
Make 4 interest-free payments of $87.97 fortnightly and receive your order now.
More info