Electrical Trailer Connections - 7 pole metal Trailer plug Truck & Trailer
Make 4 interest-free payments of $11.61 fortnightly and receive your order now.
In StockTruck & Trailer Electrical Trailer Connections– PLUG AND SOCKETS
MAKE: Hella
DETAILS: Hella Heavy-duty 7 pole metal Trailer plug die cast in zinc
DIMENSIONS: see attached drawing
Part Number: 4934
(TRT-4934)
| SKU | TRT-4934 |
| Brand | Hella |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Netfind Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
BK Trailer Safety Chain Attachment Kits - 13mm System Trailer Side BK13-21D
$301.95
Make 4 interest-free payments of $75.49 fortnightly and receive your order now.
Towbar Chain Sets- 16mm System - 705mm long BK16-L14
$240.58
Make 4 interest-free payments of $60.15 fortnightly and receive your order now.
Hydraulic Cylinder Agram Agricultural Ram 1.5" Bore 2" Stroke 292mm Long
$374.22
Make 4 interest-free payments of $93.56 fortnightly and receive your order now.
More From This Category
Electrical Trailer Connections - 7 Pin Large Round Metal Plug Truck & Trailer
$24.08
Make 4 interest-free payments of $6.02 fortnightly and receive your order now.
Electrical Trailer Connections - 7 pole metal Trailer socket Truck & Trailer
$56.58
Make 4 interest-free payments of $14.14 fortnightly and receive your order now.
Electrical - Anderson Plug Male 175amp Truck & Trailer
$30.29
Make 4 interest-free payments of $7.57 fortnightly and receive your order now.
Electrical Trailer Connections - 7 Pin Large Round Metal Socket Truck & Trailer
$20.50
Make 4 interest-free payments of $5.12 fortnightly and receive your order now.
Electrical Trailer Connections - Hella Rubber Boot to Hella 4934 Truck & Trailer
$23.46
Make 4 interest-free payments of $5.87 fortnightly and receive your order now.
More info