Electrical Trailer Connections - Hella Rubber Boot to Hella 4934 Truck & Trailer
Make 4 interest-free payments of $5.87 fortnightly and receive your order now.
In StockTruck & Trailer Electrical Trailer Connections– PLUG AND SOCKETS
MAKE: Hella
DETAILS: Hella Rubber Boot to suit Hella 4934 heavy duty 7 pole metal Trailer plug
DIMENSIONS: see attached drawing
Part Number: 4936
(TRT-4936)
| SKU | TRT-4936 |
| Brand | Hella |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Netfind Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
ABS/EBS Sensor Cable Straight Type 1 metre Truck Trailer
$122.36
Make 4 interest-free payments of $30.59 fortnightly and receive your order now.
ABS / EBS Female Socket 12V Truck Trailer
$84.70
Make 4 interest-free payments of $21.18 fortnightly and receive your order now.
Tow bar to suit Pintle Hook Medium to 15,000kg includes bolt kit Tow Bar BT1350H
$2,858.46
Make 4 interest-free payments of $714.62 fortnightly and receive your order now.
More From This Category
Electrical Trailer Connections - 7 pole metal Trailer plug Truck & Trailer
$46.44
Make 4 interest-free payments of $11.61 fortnightly and receive your order now.
Electrical Trailer Connections - 7 Pin Large Round Metal Plug Truck & Trailer
$24.08
Make 4 interest-free payments of $6.02 fortnightly and receive your order now.
Electrical Trailer Connections - 7 pole metal Trailer socket Truck & Trailer
$56.58
Make 4 interest-free payments of $14.14 fortnightly and receive your order now.
Electrical - Anderson Plug Male 175amp Truck & Trailer
$30.29
Make 4 interest-free payments of $7.57 fortnightly and receive your order now.
Electrical Trailer Connections - 7 Pin Large Round Metal Socket Truck & Trailer
$20.50
Make 4 interest-free payments of $5.12 fortnightly and receive your order now.
More info