Electrical Trailer Connections - Narva Suzi Coil - 2 Short Tails Truck & Trailer
Make 4 interest-free payments of $44.66 fortnightly and receive your order now.
In StockTruck & Trailer Electrical Trailer Connections– PLUG AND SOCKETS
MAKE: Narva
DETAILS: Narva Suzi Coil with fitted plug 7 Core 4mm, 3.6m long, 2 short tails with fitted plugs
Part Number: 82502
(TRT-82502)
| SKU | TRT-82502 |
| Brand | Narva |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Netfind Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
BK Trailer Safety Chain Attachment Kits - 13mm System Trailer Side BK13-21D
$301.95
Make 4 interest-free payments of $75.49 fortnightly and receive your order now.
Towbar Chain Sets- 16mm System - 705mm long BK16-L14
$240.58
Make 4 interest-free payments of $60.15 fortnightly and receive your order now.
Hydraulic Cylinder Agram Agricultural Ram 1.5" Bore 2" Stroke 292mm Long
$374.22
Make 4 interest-free payments of $93.56 fortnightly and receive your order now.
More From This Category
Air Hose Trailer Connections - Suzi Coil Long Tail 1/2'' NPT Truck & Trailer
$127.54
Make 4 interest-free payments of $31.89 fortnightly and receive your order now.
Electrical Trailer Connections - Narva Suzi Coil 7 Core 4mm Truck & Trailer
$146.90
Make 4 interest-free payments of $36.73 fortnightly and receive your order now.
More info