Electrical Trailer Connections - Narva Suzi Coil 7 Core 4mm Truck & Trailer
Make 4 interest-free payments of $36.73 fortnightly and receive your order now.
In StockTruck & Trailer Electrical Trailer Connections– PLUG AND SOCKETS
MAKE: Narva
DETAILS: Narva Suzi Coil with fitted plug 7 Core 4mm, 3.6m long, 1 Short Tail and 1 Long Tail with fitted plugs
Part Number: 82506
(TRT-82506)
| SKU | TRT-82506 |
| Brand | Narva |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.008000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Netfind Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
ABS Cable 5 Core 24V (comes with plugs) Truck Trailer
$275.48
Make 4 interest-free payments of $68.87 fortnightly and receive your order now.
Tow Hitch to suit 127mm Bartlett Ball 30000kg with bolt kit INSIDE BT1700B-30T
$6,770.39
Make 4 interest-free payments of $1,692.60 fortnightly and receive your order now.
Turntable Ball Bearing Slewing Rings KLK 650 L Series - 650mm Max Diameter
$690.90
Make 4 interest-free payments of $172.72 fortnightly and receive your order now.
More From This Category
Air Hose Trailer Connections - Suzi Coil Long Tail 1/2'' NPT Truck & Trailer
$127.54
Make 4 interest-free payments of $31.89 fortnightly and receive your order now.
Electrical Trailer Connections - Narva Suzi Coil - 2 Short Tails Truck & Trailer
$178.64
Make 4 interest-free payments of $44.66 fortnightly and receive your order now.
More info